“Porche” perplas 69 vjecaren, humb jeten ne spital

“Porche” perplas 69 vjecaren, humb jeten ne spital

819
SHPËRNDAJE

Divjakë/Informacion paraprak

Sot rreth orës 20:30, në fshatin Mizë, shtetasi E. A., 40 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Porche” ka përplasur një këmbësore, shtetasen N. H., 69 vjeçe, e cila ka ndërruar jetë në spitalin e Lushnjës.

Eshtë shoqëruar drejtuesi i mjetit në Komisariat dhe po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

S'KA KOMENTE