Policia shkon ta arrestojë, por nuk e gjen në shtëpi Alqi Bllakon

Policia shkon ta arrestojë, por nuk e gjen në shtëpi Alqi Bllakon

229
SHPËRNDAJE

Pasi GJKKO i caktoi masën e arrestit më burg, duket se nuk ka asnjë shenjë nga arrestimi i ish-deputetit të PS-së Alqi Bllako. Mesohet se Bllako ende nuk eshte shoqeruar ne polici. 

Kjo e fundit nuk jep shpjegime per procedurat qe po ndjek dhe nese ka mundur ta gjeje ish deputetin.

S'KA KOMENTE