Policia procedon 24 persona pas takimit me Bashen

Policia procedon 24 persona pas takimit me Bashen

59
SHPËRNDAJE

Një ditë pas vizitës të kryetarit të opozitës Lulzim Basha në Kavajë, policia ka proceduar 24 persona. Mesohet se Policia e Kavajës ka proceduar 24 persona për organizim të tubimit të paligjshëm dhe bllokim të lëvizjes së mjeteve.

Kreu i PD Lulzim Basha u prit dje në Kavajë nga qindra persona dhe nuk mungoi habia e tij për praninë e tyre. Madje kreu i PD iu bëri thirrje disa herë për respektimin e distancës dhe vendosjen e maskave.

S'KA KOMENTE