Policia postblloqe dhe kontrolle ne rruget e FIERIT

Policia postblloqe dhe kontrolle ne rruget e FIERIT

4035
SHPËRNDAJE

Efektivet e policise se Fierit kane ngritur postblloqe dhe kane ushtruar kontrolle ne akset kryesore rrugore qe e lidhin kete qytet me qytetet e tjera. Duke marre parasysh sezonin veror dhe hyrjen e qindra emigranteve por edhe turisteve nga Kosova dhe Maqedonia edhe mundesia e levizjes se personave te inkriminuar apo shpallur ne kerkim per vepra te ndryshme penale

S'KA KOMENTE