Policia nis kerkimet per 2 turiste te huaj ne Valbone , kane...

Policia nis kerkimet per 2 turiste te huaj ne Valbone , kane humbur kontaktet prej dites djeshme

99
SHPËRNDAJE

Policia e Shkodrës ka nisur kërkimet, pas raportimeve se dy persona kanë humbur në Valbonë. Bëhet fjalë për dy turistët rus dhe suedezë, të cilët thuhet se kanë humbur kontaktet që dje.

S'KA KOMENTE