Policia jep të dhëna mbi personat që ndërruan jetë ne aksidentin ne...

Policia jep të dhëna mbi personat që ndërruan jetë ne aksidentin ne Fier-Vlore

2469
SHPËRNDAJE

Vlorë

Në vijim të informacionit paraprak të dhënë pak më parë, ju bëjmë me dije se:

Si pasojë e aksidentit kanë ndërruar jetë 4 personat që udhëtonin me mjetin “Toyota”, shtetasit

Eduart Gushi,44 vjec Silvana Gushi 33 vjec Anastasia Gushi 14 vjec dhe Eva Gushi 9 vjec janë viktimat e së njëjtës familje që po udhëtonin me automjetin ‘’Toyota’’.Viktimat ishin nga Patosi, Fier

Ndërkohë në spital të plagosur janë Igli Madani, Fabio Lamaj dhe Glori Selimi të cilit udhëtonin me automjetin ‘’Audi’’ që përplasi nga mbrapa automjetin e familjes Gushi.

Ndërkohë, në spitalin e Vlorës po marrin mjekim 3 shtetasit që udhëtonin me mjetin “Audi”, I. M., F. L dhe G. S., të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Vijojnë veprimet nga grupi hetimor, për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

S'KA KOMENTE