Policia jep njoftimin per aksidentin ne Mallakaster ,nje i vdekur dhe dy...

Policia jep njoftimin per aksidentin ne Mallakaster ,nje i vdekur dhe dy te plagosur

786
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 15:10, në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit” janë përplasur automjeti tip “Benz” me automjetin tip furgon.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit tip “Benz” si edhe janë dëmtuar 2 pasagjerët në mjetin tip furgon të cilët janë transportuar në Spitalin Rajonal Fier.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe 2 të dëmtuarve si dhe për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE