Policia jep detajet:Makina bie ne kanal,dy punonjes sigurie humbin jeten ne Marinze

Policia jep detajet:Makina bie ne kanal,dy punonjes sigurie humbin jeten ne Marinze

4218
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 13:00, në Marinëz është gjetur i përmbysur në një kanal një automjet tip “Nisan”.

Po punohet për nxjerrjen e automjetit nga uji pasi dyshohet se brenda tij mund të jenë 2 persona dhe mund të jenë mbytur nga uji.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

S'KA KOMENTE