Policia jep detaje nga aksidenti ne Kolonje , Lushnje, identifikohet nje prej...

Policia jep detaje nga aksidenti ne Kolonje , Lushnje, identifikohet nje prej viktimave

1247
SHPËRNDAJE
{"subsource":"done_button","uid":"C6C7137F-1D53-4894-ACA2-8D3CDDB4F573_1620993810968","source":"other","origin":"gallery","source_sid":"C6C7137F-1D53-4894-ACA2-8D3CDDB4F573_1620993810988"}

Lushnjë
Informacion paraprak

Sot rreth orës 13:20, në rrugën dytësore Kolonjë-Bubullimë, në urën e fshatit Bubullimë, automjeti tip “Toyota” ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal.

Për pasojë kanë ndërruar jetë shtetasi Xhezmi Oshafi., 68 vjeç, banues në Berat, dhe një shtetase tjeter nga Lushnja e moshes 22 vjec Aurora Basha. Viktimat nuk jane babe e bije por mwndohet se vajza ka qene pasagjere

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE