Policia greke publikon fotot dhe emrat e 3 shqiptarëve akuzuar per nje...

Policia greke publikon fotot dhe emrat e 3 shqiptarëve akuzuar per nje seri vjedhjesh

7327
SHPËRNDAJE

Policia greke ka publikuar foton e tre shqiptarëve të cilët akuzohen për një seri vjedhjesh.

Bëhet me dije se janë arrestuar shtetasit Fari Rakip Meta, 49-vjeç, Adi Ibrahim Meta, 34-vjeç dhe Panajotis Dine Berisha, 25-vjeç.

Mediat greke bëjnë me dije se shqiptarët janë arrestuar më 8 dhjetor të këtij viti, pasi akuzohen për një sëri vjedhjesh dhe që ishin kthyer në makth për qytetarët grek.

Personat janë të akuzuar për shumë vjedhje në zonën e Notia Prostia.

Fari Rakip Meta, 49-vjeç

24_12_2020fariiok.jpg
24_12_2020fari22.jpg

Adi Ibrahim Meta, 34-vjeç

24_12_2020adiok.jpg
24_12_2020adiok2_copy.jpg

Panajotis Dine Berisha, 25-vjeç

24_12_2020berisaok-1.jpg
24122020berisha002ok.jpg

S'KA KOMENTE