Policia Fier jep njoftimin per djegien e shtepise se vrasesit te 8...

Policia Fier jep njoftimin per djegien e shtepise se vrasesit te 8 vjecarit ne Grecalli

6565
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Në fshatin Grecalli, Fier, ka marë flakë dhe është djegur pjesërisht banesa e shtetasit K. Ç., 39 vjeç.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

S'KA KOMENTE