Policia Fier jep detaje per trupin pa jete te gjetur ne grykederdhje...

Policia Fier jep detaje per trupin pa jete te gjetur ne grykederdhje te Semanit

8137
SHPËRNDAJE

Fier/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 18:00, në plazhin e fshatit Ndërnënas, Fier, në breg të detit, është gjetur i pajetë, dyshohet i mbytur, një shtetas rreth 40 vjeç.

Nga këqyrja paraprake e viktimës, nuk dallohen shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e viktimës.

S'KA KOMENTE