Policia Fier jep detaje nga shperthimi ne banesen ne Lgj “8 Shkurti”

Policia Fier jep detaje nga shperthimi ne banesen ne Lgj “8 Shkurti”

3171
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 21:40, në lagjen “8 Shkurti” në katin e katërt të një pallati, në afërsi të derës së jashtme të banesës së shtetasit A. H., (në të cilën nuk banon njeri pasi ndodhen jashtë shtetit) ka plasur një sasi e vogël dyshohet lënde plasëse.

Për pasojë është dëmtuar dera e kësaj banese.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë Fier po vijon punën për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

S'KA KOMENTE