Policia Fier jep detaje nga ngjarja ne Mallakaster, plagoset edhe nje zjarrfikes...

Policia Fier jep detaje nga ngjarja ne Mallakaster, plagoset edhe nje zjarrfikes qe hyri ne pus

1921
SHPËRNDAJE

Mallakastër/Në vijim të informacionit paraprak të dhënë për ngjarjen në fshatin Lofkënd, Mallakastër, njoftohemi se në spitalin e Ballshit ka ndërruar jetë shtetasi B. V.

Shtetasi B. B. dhe shtetasi A. Z., 44 vjeç, (zjarrfikësi që nxori dy shtetasit nga pusi, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën dhe po i nënshtrohet kontrollit mjekësor), u transportuan në spitalin Rajonal Fier.

S'KA KOMENTE