Policia Fier jep detaje nga aksidenti ne Levan ,Fier

Policia Fier jep detaje nga aksidenti ne Levan ,Fier

5854
SHPËRNDAJE

Fier

Informacion paraprak

Sot, rreth orës 17:35, në fshatin Qarr, Levan, automjeti tip “Volkswagen” me drejtues shtetasin B. Z., banues në Tiranë, ka dalë nga rruga dhe për pasojë janë dëmtuar dy pasagjerë, shtetasi Xh. T. dhe L. Z., të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve në spitalin rajonal Fier.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të daljes së mjetit nga rruga.

S'KA KOMENTE