Policia Fier informacion zyrtar per aksidentin me vdekje te 45 vjecarit ne...

Policia Fier informacion zyrtar per aksidentin me vdekje te 45 vjecarit ne Roskovec

3110
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Në datë 28.06.2022, rreth orës 23:00, në fshatin Velmish, Roskovec, shtetasi T. H., 58 vjeç, banues në Berat, duke drejtuar automjetin tip “Peugeot” ka aksidentuar me pasojë vdekjen dhe është larguar nga vendngjarja, shtetasin M. L., 45 vjeç, banues në Tiranë(punonjës i një firme që meret me sinjalistikën rrugore).

Drejtuesi i mjetit u kap dhe u shoqërua në ambientet e Policisë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

S'KA KOMENTE