Policia Fier dhe FNSH kontrolle ne hyrje daljet e qytetit

Policia Fier dhe FNSH kontrolle ne hyrje daljet e qytetit

1466
SHPËRNDAJE

Policia dhe grupe te FNSH po zhvillojne nje aksion kontrolli mbremjen e sotme ne cdo aks te qytetit Fier.

Aksioni eshte perqendruar ne Sheq ,tek QTU ,tek Parku por edhe ne qender.

Sipas burimeve aksioni i kontrollit zhvillohet ndaj persona ne kerkim ,makinave luksoze dhe personave me precedent penal.

S'KA KOMENTE