Policia e Shtetit ka nisur një aksion në zonat bregdetare për lirimin...

Policia e Shtetit ka nisur një aksion në zonat bregdetare për lirimin e hapsirave publike në plazh.

629
SHPËRNDAJE

Policia e Shtetit ka nisur një aksion në zonat bregdetare për lirimin e hapsirave publike në plazh.

Bëhet me dije se Policia e Shtetit në bashkëpunim me atë bashkiaken po zhvillojnë aksion për lirimin e hapsirave publike në plazhin e Durrësit dhe në plazhin e Velipojës.

Policia ka sekuestruar shazlonge dhe çadrat e 3 subjekteve deri më tani që kanë zënë rërën pa leje. Ky reagim i Policisë vjen fill pas ngjarjes së rëndë në Velipojë, ku pas debatit mes dy pronarëve të hoteleve për shezlongët mbetën të vrarë katër persona dhe u plagosën dy të tjerë

S'KA KOMENTE