Policia e Shtetit dhe FNSH “blindojnë” hyrje-daljet e Fierit

Policia e Shtetit dhe FNSH “blindojnë” hyrje-daljet e Fierit

3348
SHPËRNDAJE

Policia dhe grupe te FNSH kane nisur per cdo nate kontrollet ne cdo aks te qytetit Fier.

Aksioni eshte perqendruar ne te gjitha rruget hyrese dalese te qytetit me qytetet e tjera

Sipas burimeve aksioni i kontrolleve zhvillohet pasi eshte rritur kriminaliteti ne vend si dhe per ndalimin dhe kapjen ndaj persona ne kerkim ,makinave luksoze dhe personave me precedent penal.

S'KA KOMENTE