Policia arreston te riun që u arratis nga Gjykata

Policia arreston te riun që u arratis nga Gjykata

255
SHPËRNDAJE

Arrestohet 21-vjeçari Kristjan Medolli që u arratis nga Gjykata e Korçës.

Ai u arratis mesditën e sotme nga Gjykata e Korçës, ku priste të njihej me masën e sigurisë.Arratia e tij ka zgjatur pak, pasi policia ka arritur ta gjejë dhe ta vendosë sërish në pranga, ku tashmë do të gjykohet jo vetëm për akuzën e vjedhjes, por edhe të arratisjes.

Ai ishte arrestuar për vjedhje, por në momentin që efektivët nuk kanë qenë të vëmendshëm ka arritur të largohet.

S'KA KOMENTE