Policia arreston autorin e plagosjes se 46 vjecarit ne Patos

Policia arreston autorin e plagosjes se 46 vjecarit ne Patos

1234
SHPËRNDAJE

Fier

Policia zbardh ngjarjen ku u plagos me mjet prerës 46 vjeçari E.H.

Kapet dhe shoqërohet autori i dyshuar i plagosjes.

Në vijim të ngjarjes së ndodhur sot në Patos ku mbeti i plagosur me mjet prerës shtetasi E.H, policia kapi dhe shoqëroi në Komisariatin e Policisë Fier autorin e dyshuar, shtetasin A.M, 45 vjeç, banues në Patos.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE