Po rregullonte antenën e televizorit, 70-vjeçari bie nga kati i 4-të i...

Po rregullonte antenën e televizorit, 70-vjeçari bie nga kati i 4-të i pallatit në Vlorë

1911
SHPËRNDAJE

Një 70-vjeçar ka rënë nga kati katërt i një pallati në Vlorë. Fax News mëson se i moshuari është dërguar me urgjencë në spital, ku dhe po merr ndihmë mjekësore.

Ai kishte hipur për të rregulluar antenën e televizorit, por aksidentalisht ka rënë në tokë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “Kushtrimi” në Vlorë.

Njoftim i policise

Sot, rreth orës 12:00, në lagjen “Osman Haxhiu”, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, nga kati i katërt i banesës, shtetasi P. T., rreth 70 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

S'KA KOMENTE