Plas sherri në Kuvend:Berisha i shkon Ramës te karrigia, i dalin para...

Plas sherri në Kuvend:Berisha i shkon Ramës te karrigia, i dalin para gardistët

223
SHPËRNDAJE

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shkuar në foltore në Kuvend për t’iu përgjigjur Edi Ramaës, por kretarja e Kuvendit Lindita Nikolla nuk i ka dhënë fjalën.

Edhe pse nuk i ka dhënë fjalën Berisha ka shkuar në foltore dhe ka nisur të flasë edhe pse me mikrofon të mbyllur.Para se te mbante fjalen Berisha i shkon Ramës te karrigia, i dalin paragardistët.

Përplasja në Kuvend:
Berisha: O i paftyrë, nuk ke fytyrë
Rama: Ik andej
Berisha: O burracajlk, o i panderë, të ka zënë tmerri i 7 korrikut

S'KA KOMENTE