Plagosje me armë zjarri në Vlorë, personi i plagosur dergohet ne spital

Plagosje me armë zjarri në Vlorë, personi i plagosur dergohet ne spital

329
SHPËRNDAJE

Një person është vrare me armë zjarri në Vlorë mbrëmjen e sotme. Mesohet se personi i plagosur u transportua në spital por ka humbur me pas jeten

Policia ka shkuar në vendngjarje teksa ka shoqëruar disa persona që mund të kenë dijeni për këtë vrasje

Nga ana tjetër mësohet se janë sekuestruar edhe pamjet filmike rreth zonës si dhe janë ngritur pika kontrolli për të identifikuar e kapur autorët.

Këta të fundit janë larguar me automjet fill pas ngjarjes me drejtim nga Kanina, në zonën e By-passit.

S'KA KOMENTE