Plagosja e 52 vjecarit gjate perpjekjes se RENEA-s per arrestimin e tij

Plagosja e 52 vjecarit gjate perpjekjes se RENEA-s per arrestimin e tij

335
SHPËRNDAJE

Ardjan Narkaj, 52-vjeçari nga Kopliku që mbeti i plagosur sot në Shkodër është qëlluar nga RENEA gjatë operacionit për arrestimin e tij. 

Narkaj ishte në kërkim nga policia për vrasje të dyfishtë dhe policia kishte marrë informacion për vendndodhjen e tij në fshatin Bratosh të Malësisë së Madhe, teksa ka ndërmarrë një operacion për arrestimin, por me sa duket ka hasur në rezistencē.

S'KA KOMENTE