Plagosi veten me thikë, humb jetën në spital 54-vjeçarja

Plagosi veten me thikë, humb jetën në spital 54-vjeçarja

3223
SHPËRNDAJE

Një 54-vjeçare me inicialet A.D., ka plagosur veten me thikë. Si pasojë gruaja ka humbur jetën në spital.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 17 në Durrës,. Sakaq grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

“Rreth orës 16:15, ka shkuar në Urgjencën e Spitalit Durrës, shtetasja A. D., 54 vjeçe, banuese në lagjen nr. 17 Durrës, e cila dyshohet është vetëplagosur  me mjet prerës (thikë). Si pasojë e plagëve  ka humbur jetën në spital. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”, thuhet ne njoftimin e policisë.

S'KA KOMENTE