Plagosi me thike bashkejetuesin ne Fier, arrest shtepie per 33 vjecaren

Plagosi me thike bashkejetuesin ne Fier, arrest shtepie per 33 vjecaren

350
SHPËRNDAJE

Gjykata e Fierit ka vendosur arrest shtepie per 33 vjecaren Arenarda Asllani qe goditi me thike bashkejetuesin e saj ne 8 mars ne lagjen “Liri” . Trupi gjykues i kesaj ceshtje me prokuror Petrit Vukaj dhe Gjyqtare Ejona Lazellari ne perfundim te shqyrtimit te rrethanave te ngjarjes dhe kushteve me 3 femije te mitur te 33 vejcares kane vendosur per te masen e vleresimit “Arrest shtepie ”

S'KA KOMENTE