Plagoset rëndë me thikë një 29-vjeçar

Plagoset rëndë me thikë një 29-vjeçar

470
SHPËRNDAJE

Nje konflikt mes dy personave ka perfunduar me plagosjen me thike te Lorenc Dida 29 vjec nga Gjirokastra. Ngjarja ka ndodhur para pak ne afersi te Shkolles se Mesme Pedagogjike ne Gjirokaster. Sipas infornacioneve te para behet e ditur se i riu eshte sulmuar nga dy persona por qe kjo eshte hipotetike pasi i lenduari eshte derguar me urgjence ne spital ne gjendje shume kritike per jeten dhe nuk ka mundur te deshmoje per ngjarjen e ndodhur. I riu eshfe plagosur ne krahe she kembe. Policia ndodhet momentalisht ne vendngjarje dhe po heton ngjarjen.

S'KA KOMENTE