Plagoset ne 3 plumba 52 vjecari i shpallur me pare ne kerkim...

Plagoset ne 3 plumba 52 vjecari i shpallur me pare ne kerkim nga policia

330
SHPËRNDAJE

Tre plumba ka marrë 52-vjeçari që u plagos mëngjesin e sotëm në Shkodër. Burimet thanë se i plagosur ka mbetur 52-vjeçari Ardjan Narkaj, i cili ka marrë një plumb në kofshë, një në gjoks dhe një në parakrah. 

Mësohet se ai ishte në kërkim nga policia.
Pasi ka marrë ndihmën e parë në spitalin e Shkodrës, i plagosuri është nisur me helikopter në Spitalin e Traumës në Tiranë për shkak të gjendjes së rëndë.

S'KA KOMENTE