Plagoset me thike në qafë ,20 vjecari dergohet me urgjence ne spital

Plagoset me thike në qafë ,20 vjecari dergohet me urgjence ne spital

971
SHPËRNDAJE

Një i ri është dërguar në spitalin e Vlorës me urgjencë pak çaste më parë. Mesohet se nga informacionet paraprake mësohet se i riu është plagosur me thikë në pjesën e qafës.

Nuk dihet identiteti ende, por mësohet se është rreth 18 vjeç dhe se ka mbetur i plagosur pas një konflikti të çastit. Policia ndodhet në vend dhe ka nisur hetimet.

S'KA KOMENTE