Plagoset me armë zjarri një person /Policia: Qëlloi veten, vdes ne spital

Plagoset me armë zjarri një person /Policia: Qëlloi veten, vdes ne spital

964
SHPËRNDAJE

Një person ka mbetur i plagosur dhe me pas ka nderruar jeten ne spital mbrëmjen e sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:35, në rrugën “Josif Pashko”.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se një shtetas rreth 46 vjeç, është vetëplagosur dyshohet me armë zjarri. Ai është transportuar në spital, ku ka nderruar dhe jete

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet S.A. 

Mësohet se 46-vjeçari ka ndërruar jetë në spital. 

NJOFTIMI I POLICISË
Në vijim të informacionit të dhënë pak më parë mbi vetëplagosjen me armë zjarri të një shtetasi ju bëjmë me dije se:
Shërbimet e Policisë kanë bërë identifikimin e shtetasit S. A., 46 vjeç, i cili si pasojë e plagës së marrë ka ndërruar jetë në spital. Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE