Plagoset me armë zjarri një i mitur

Plagoset me armë zjarri një i mitur

444
SHPËRNDAJE

Nje ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pukë. Sipas informacioneve te para mesohet se eshte plagosur me armë zjarri nje i mitur.

Ngjarja ka ndodhur në Gjegjan dhe paraprakisht mësohet se i mituri rreth 11-vjeç ka mbetur i plagosur në këmbë.Dyshohet se i mituri u plagos nga një 17-vjeçar me armë.

Ai është transportuar drejt spitalit. Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

S'KA KOMENTE