Plagosen me thika dy te rinje, nisen ne gjendje te rëndë...

Plagosen me thika dy te rinje, nisen ne gjendje te rëndë me helikopter drejt Tiranës

2186
SHPËRNDAJE

Dy të rinj kanë mbetur të plagosur paraditen e sotme pas një konflikti me thika në Corovodë.

Dy të rinjtë të moshës 23 dhe 25 janë në gjendje të rëndë shëndetësore ndërsa janë transportuar me helikopter drejt Tiranës, për të marrë mjekim të specializuar.

Fax News ka siguruar dhe pamjet e momentit të transportimit të të rinjve me helikpter drejt Tiranës, ndërkohë që Policia derimë tani nuk ka dhënë asnjë raportim për ngjarjen, qoftë edhe paraprak.

S'KA KOMENTE