Plagosen 3 maturante ne nje aksident, dergohen ne spitalin e Traumes

Plagosen 3 maturante ne nje aksident, dergohen ne spitalin e Traumes

1326
SHPËRNDAJE

Tre të rinj kanë marrë plagë të rënda nga aksidenti i ndodhur pak minuta më parë.

Ngjarja ka ndodhur në aksin e vjetër Laç-Mamurras pranë fshatit Gjorem.

Të rinjtë maturantë që udhëtonin me autoveturë janë përplasur me një tjetër mjet, duke mbetur të lënduar maturantët.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur policia dhe autoambulanca e Laçit, të cilët kanë dërguar në spitalin e Traumës të plagosurit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje.

S'KA KOMENTE