Petro Koci:Sot gangsteret e PD dhunuan haptazi normat parlamentare ne Komisionin Hetimor...

Petro Koci:Sot gangsteret e PD dhunuan haptazi normat parlamentare ne Komisionin Hetimor per Zgjedhjet

314
SHPËRNDAJE

Sot gangsteret e PD dhunuan haptazi normat parlamentare ne Komisionin Hetimor per Zgjedhjet. Demostruan nje shperdorim te marre te drejtimit te komisionit duke shkelur me kembe dhe normat me elementare te votimit.
U kuptua qe kete komision nuk e kane kerkuar per te hetuar por per te bere show ne publik. Keta qe grisen procesin e votimit per kryetar parlamenti, qe vrane nje qytetar ne Elbasan me banden qe ngriten vete, keta qe kercenuan se fatin e atij te Elbasanit do ta pesonin dhe te tjere, keta qe me Meten bashkedekretuan anulimin e zgjedhjeve vendore, qe i vune flaken qendrave te votimit ne Shkoder dhe qe bene grusht shteti ne zgjedhjet e 96 es na bejne moral per standarte zgjedhore. Edhe se disa prej tyre jane kunder Saliut ne fakt i jane rikthyer kultures berishiane me fort se kurre.
Harrojeni se do beni zgjedhje si nr 96 en ne Shqiperi!
Gangstere ishit, gangstere mbetet!
Ne PD beni cte doni!

S'KA KOMENTE