Petro KOCI sic nuk mund ta keni parë ndonjëherë!

Petro KOCI sic nuk mund ta keni parë ndonjëherë!

812
SHPËRNDAJE

Kandidati i PS per Qarkun FIER Petro KOCI eshte fiksuar ne nje foto me nje karroc dore ne fshatin Sektor Seman te Bashkise FIER ku dhe ka vijuar turin e takimeve me banoret.

Fotua eshte shoqeruar me humor nga vete Petro KOCI:

” Ja vodha karron xha Trifonit deri tek porta e tij ” shkruan Petro Koci ne postimin e tij ne rrjetin social.Humori qe ka shoqeruar foton dhe veprimin e kandidatit Petro KOCI nuk ka kaluar pa komente edhe tek ndjekesit e tij qe e kane pelqyer por edhe i kane sugjeruar se ky veprim duhet bere me shpesh dhe nga politikan te tjere

S'KA KOMENTE