Petro Koci ,jep doreheqjen nga kreu i PS Fier

Petro Koci ,jep doreheqjen nga kreu i PS Fier

1794
SHPËRNDAJE

Kreu i PS Fier dhe deputet nga zgjedhjet e 25 prillit ka njoftuar doreheqjen e tij nga ky post qe ka mbajtur per gati nje vit.. Petro Koci e ka njoftuar kete vendim ,me ane te nje postimi ne profilin e tij ne rrjetin social si dhe te arsyes se kesaj doreheqje

Postimi i plote i Petro Kocit

Jam i bindur qe kemi qeverine me te mire. Eshte nje kabinet qe e karakterizon pervoja dhe aftesia per te perballuar sfidat.
Fjala e Kryetarit Rama brilante qe e beri diten e sotme nje sukses te vertete.
Tashme na mbetet ne, te gjitheve, ti perkushtohemi me vepra forcimit moral, politik dhe organizativ te PS.
Uroj qe kontributi im si Kryetar i PS Fier nga shtatori 2020 deri ne 10 Shtator 2021(zgjedhja deputet nuk lejon vazhdimin e detyres se Kryetarit te pattise) t’i kete sherbyer jo vetem objektivave te zgjedhjeve, por edhe atyre qe artikuloi Kryetari Rama ne fjalen e sotme. Falemnderit te gjithe atyre qe punuan pa hile ne PS Fier gjate ketij rrugetimi njevjecar.
Sfida te reja na presin. Lufta me korrupsionin do te vazhdoje.

S'KA KOMENTE