Pesë gra përfundojnë të helmuara në spital,ja cfar njofton policia

Pesë gra përfundojnë të helmuara në spital,ja cfar njofton policia

422
SHPËRNDAJE

5 gra që punonin në një firmë janë helmuar në ambientet e punës, duke përfunduar në spital. 

Ngjarja ndodhi në një firmë në autostradën Durrës-Tiranë. 

“Mesditën e sotme janë paraqitur në spitalin e Durrësit, shtetaset O. A., 41 vjeçe, A. R., 26 vjeçe, M. Xh., 30 vjeçe, A. Gj., 35 vjeçe dhe J. K., 38 vjeçe, të cilat dyshohet se janë helmuar në ambientet e punës, në një firmë në autostradën Durrës-Tiranë. Aktualisht ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

S'KA KOMENTE