Përplasje me armë mes shqiptarëve në Itali, vritet një person

Përplasje me armë mes shqiptarëve në Itali, vritet një person

4287
SHPËRNDAJE

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mbrëmje (e enjte) në Itali.Mediat e huaja shkruajnë se bëhet fjalë për një përplasje mes shtetasve shqiptarë dhe për pasojë një person ka humbur një prej tyre.Mediat e huaja shkruajnë se bëhet fjalë për një përplasje mes shtetasve shqiptarë dhe për pasojë një person ka humbur një prej tyre.Ndërkohë në vendin e ngjarjes ndodhen autoritetet për të zbardhur shkaqet e kësaj ngjarjes.

S'KA KOMENTE