Perplasen dy makina ne By -passin Fier,plagosen 3 pasagjere

Perplasen dy makina ne By -passin Fier,plagosen 3 pasagjere

801
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 08:45, në bypass_in e Fierit, në vendin e quajtur “Pojan”, automjeti tip “Volkswagen” me drejtues shtetasin E. T., është përplasur me automjetin tip “Nisan” me drejtues shtetasin I. T, ku për pasojë të dy automjetet kanë dalë nga rruga dhe janë dëmtuar lehtë 3 pasagjerë të cilët po marin ndihmën mjekësore në Spitalin Fier pa probleme për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

S'KA KOMENTE