Perplas per vdekje femijen 6 vjec arrestohet drejtuesja e makines

Perplas per vdekje femijen 6 vjec arrestohet drejtuesja e makines

294
SHPËRNDAJE

Divjakë
Informacion paraprak

Më datë 11.08.2018, rreth orës 17:10 në qendër të qytetit të Divjakës, mjeti tip “Benz” me drejtuese shtetasen M.M, 35 vjeçe, ka aksidentuar një fëmijë të mitur të moshës 6 vjeç i cili ka ndërruar jetë.

Shtetasja M.M është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Lushnje dhe po kryhen veprimet proceduriale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE