Përndiqte dy të miturat, procedohet penalisht 31-vjeçari

Përndiqte dy të miturat, procedohet penalisht 31-vjeçari

574
SHPËRNDAJE

Një 31-vjeçar me inicialet E.H., 31-vjeç është proceduar penalisht nga policia.

Uniformat blu bëjnë me dije se 31-vjeçari në rrugën “Ali Shefqeti” ka përndjekur dy të mitura, 15 dhe 16-vjeç.

Sakaq materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Informacion- Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 1 proceduan penalisht shtetasin E. H., 31 vjeç, për veprën penale “Përndjekja”, pasi në rrugën “Ali Shefqeti”, ka përndjekur dy shtetase të mitura, 15 dhe 16 vjeçe.

S'KA KOMENTE