Perfundon ne prokurori 24 vjecari nga Fier, u kape produkte farmaceutike pa...

Perfundon ne prokurori 24 vjecari nga Fier, u kape produkte farmaceutike pa fature tatimore

1833
SHPËRNDAJE

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve Ekonomiko-Financiare të DVP Fier referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin E. V., 24 vjeç, banues në Fier, pasi gjatë kontrollit të ushtruar në automjetin tip “Ford”, në pronësi të një subjekti tregtar, me përfaqësues shtetasin E. V., janë gjetur dhe sekuestruar, produkte farmaceutike të pashoqëruara me faturën tatimore përkatëse.

S'KA KOMENTE