Përfundon ndërtimi i spitalit Rajonal Memorial në FIER, publikohet fotua nga Manastirliu

Përfundon ndërtimi i spitalit Rajonal Memorial në FIER, publikohet fotua nga Manastirliu

2720
SHPËRNDAJE

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka postuar në rrjetin e saj social ‘Facebook’ një foto të spitalit Rajonal Memorial në qytetin e Fierit. Në foto shihet spitali i përfunduar, ku ka përfunduar gjithashtu dhe asfaltimi i rrugëve hyrëse në spital.

S'KA KOMENTE