Perfshihet nga flaket nje banes ne FIER

Perfshihet nga flaket nje banes ne FIER

1002
SHPËRNDAJE

Nje banese eshte perfshire nga flaket kete mengjes ne Mbrostar te Fierit. Zjarri ka shkrumbuar te gjithe banesen nderkohe qe fatmirisht nuk ka viktima ne njerez. Policia dhe zjarrfikeset ne vendngjarje

Fier/Informacion paraprak

Sot rreth orës 09:50, në Mbrostar Ura, në banesën e shtetasit A. M. ka rënë zjarr.

Nuk ka persona të lënduar, vetëm dëme materiale.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe zjarrëfikëset, të cilët bënë të mundur fikjen e zjarrit. Po punohet për sqarimin e shkaqeve të rënies së tij.

S'KA KOMENTE