Përfshihet në aksident mjeti i policisë, plagoset efektivi

Përfshihet në aksident mjeti i policisë, plagoset efektivi

280
SHPËRNDAJE

Një efektiv policie ka mbetur i plagosur pas një aksidenti të ndodhur mëngjesin e sotëm pranë mbikalimit të Patokut. Sipas burimeve zyrtare nga Policia e Lezhës, aksidenti ndodhi në aksin rrugor Lezhë-Mamurras, ku automjeti me drejtues shtetasin Gj.B., është përplasur me mjetin e Policisë Rrugore Lezhë.

Si pasojë e përplasjes ka marrë dëmtime të lehta punonjësi i Policisë shtetasi A.T.

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE