PD zgjedh kandidatin për Bashkinë e Tiranës

PD zgjedh kandidatin për Bashkinë e Tiranës

171
SHPËRNDAJE

Roland Bejko do të jetë kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës, në zgjedhjet lokale të 14 majit.

Bejko u zgjodh me shumicë votash nga Kryesia e kësaj force politike, përballë Jonila Godoles.

Deri më tani, janë 3 kandidatë për bashkinë më të madhe të vendit, kryebashkiaku Erion Veliaj, kandidati i grupimit të Sali Berishës, Belind Këlliçi dhe kandidati i PD-së, Roland Bejko

S'KA KOMENTE