Pas incidentit dhe perplasjes mes mbështetësve, shoqërohen disa persona nga policia në...

Pas incidentit dhe perplasjes mes mbështetësve, shoqërohen disa persona nga policia në Elbasan

127
SHPËRNDAJE

Kanë qenë të papritura incidentet në Elbasan paraditen e sotme. Mbështetës të PD dhe PS janë përplasur me njëri-tjetrin pas thirrjeve Rama ik nga turma. 

Përveç përplasjes verbale, ka pasur dhe përplasje fizike mes simpatizantëve të dy forcave. Është dashur ndërhyrja e policisë për të qetësuar situatën, teksa janë shqoëruar disa persona.

S'KA KOMENTE