Partia Demokratike ,SMS në telefon: Nëse na voton “faleminderit”

Partia Demokratike ,SMS në telefon: Nëse na voton “faleminderit”

493
SHPËRNDAJE

Partia Demokratike ka nisur fushatën për të bindur qytetarët që t’i votojë në zgjedhjet e 25 prillit.

Teksa kandidatët për deputetë lëvizin në çdo zonë për të takuar qytetarët dhe për t’u shpjeguar programin qeverisë, në PD ka edhe një “skuadër” tjetër, që merret me fushatën online.

Në celularët e qytetarëve ka mbërritur një mesazh nga Partia Demokratike, i cili të drejton në një website.

“Nëse mbështet PD për një të ardhme më të mirë për Shqipërinë kliko (linku). Nëse je i pavendosur për të ardhmen kliko (linku)”, shkruhet në mesazhin e PD.

S'KA KOMENTE