Paralajmërimi i Brahos se do e vrasin sot, reagon Alibeaj

Paralajmërimi i Brahos se do e vrasin sot, reagon Alibeaj

393
SHPËRNDAJE

Reagim i nënkryetarit të PD, Enkelejd Alibeaj

Sali Berisha do dhune dhe gjak. Nxit demokratet te perplasen me njeri tjetrin dhe vete eshte fshehur. Turp! Kjo eshte fytyra e vertete e Sali Berishes. Te dhunoje kedo qe nuk mendon si ai!

S'KA KOMENTE